Hakkımızda

The Simple Global Agency

The Simple Global Agency

Markanızı yeni nesil iletişimin gücü ile interaktif mecralara taşıyan, ihtiyacınız olan tüm dijital çalışmaları tek bir çatı altında toplayan; yenilikçi, kreatif, basmakalıp fikirlerden uzak duran, zamanı yakalayan içerikler üreten ve işini severek yapan genç beyinlere sahip bir dijital ajansız. Sizler için ve size özel içeriklerle, projelerimizi hayata geçiriyoruz.

Profesyonel Ekibimiz

ve çalışma arkadaşlarımız ile dijital pazarlama, sosyal medya yönetimi, içerik üretimi ve etkinlik yönetimi başlıkları altında topladığımız tüm istek ve ihtiyaçlarınızı karşılayabilecek yöntemler üretmekte ve kendimize gelişen dünya üzerinde her geçen gün yenilemekteyiz.

Deneyimli Takım Arkadaşları

ve uzman eğitmenleri ile sektördeki tüm gelişmeleri yakından takip etmekte ve hedef kitlesinden gelen isteklere de kayıtsız kalmayarak proaktif bir yönetim anlayışını benimsemektedir. Şirket olarak sizlerin hayallerini gerçeğe dönüştürmek ve size en iyi hizmeti sunabilmek en büyük önceliğimizdir.

Farkımız

Dijital Pazarlama – Etkinlik Planlama – Kurumsal Kimlik – Mobil & Web site Yazılım/Tasarım – Video Prodüksiyon

Markanızın içerisinde bulunduğu pazarı iyi analiz edip, stratejiyi belirledikten sonra gerekli konsepti hayata geçiriyoruz. Hedef kitle ve potansiyel hedef kitleniz ile nasıl iletişim kurmanız gerektiğinin analizi çıkartıp onlara hangi kanal ile ulaşacağınız konusunda yoğun çalışıp, gerekli stratejik adımları atmanızı sağlıyoruz.